Žádost o půjčku

Vyplnění formuláře Vám zabere jen chvíli

Odeslání a vyplnění formuláře je velmi jednoduché, formulář zvládne vyplnit opravdu každý. Tento systém půjček je unikátní a pokrokový - šanci má úplně každý. Sdružujeme všechny české poskytovatele půjček, právě díky tomu Vám můžeme nabídnout nejlepší a pro Vás tím pádem i nejlepší půjčku. Dopředu nezaplatíte ani 1 Kč - i proto jsou půjčky od nás nazývány jako půjčka bez 1 Kč. Nebudete platit ani registrační poplatek.

 

Malá půjčka do 24 hodin a bez registru

Výpočet úroků z půjčky

Pomáháme tisícům lidí měsíc co měsíc. Ptáte se jak? Systém poskytování půjček jednoduše shromažďuje valnou většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Díky tomu stačí vyplnit jednu žádost o půjčku a posléze si zvolit z velké nabídky stovek poskytovatelů bezhotovostních půjček. Nemusíte nikam osobně chodit, nemusíte nic podepisovat, nemusíte nikam volat, nic nemusíte platit dopředu. Zkrátka - náš půjčkový systém je maximálně jednoduchý a pohodlný. Šanci k získání online půjčky má vážně každý. Úplně vždy Vám bude nabídnuta nejvhodnější varianta, jež Vám bude na sto procent vyhovovat. Pujcky ihned je pokroková a expresní online zápůjčka. Jedná se o tzv. mikro zápůjčku. Proč mikro zápůjčku? Jedná se totiž o půjčku, která se hodí především na uhrazení nenadálých výdajů. Tedy pro ty, jež s oblibou využívají slevových akcí a nebo pro ty, jenž zkrátka nevyšli s platem.

Detaily půjček

Jak si zažádat o zápůjčku?

Jednoduše, vyplňte žádost, zabere Vám to pár sekund. Pak chvíli počkejte, než Vám systém vygeneruje nabídku online půjček vhodných právě pro Vás. A následně se už jenom řiďte body popsanými v žádosti a vyčkejte na schválení půjčky.

Odeslání peněz k vám

Někteří klienti se táží, jak rychle a za kolik dní dostanou finance. Uvědomujeme, že klienti, jenž žádají o zápůjčku, potřebují finance co nejrychleji. Proto nic nezdržujeme a peníze jsou zaslány na účet ihned po schválení půjčky. Podle banky tak můžete mít finance už pár minut po schválení půjčky na bankovním účtu. Online půjčka od nás je rychlá.

Splacení půjčky

Zápůjčku splatíte opět velmi jednoduše dle údajů, jež obdržíte. Uhradit můžete opět bankovním převodem. Doba splatnosti půjčky je potom nastavena na 30 dnů. I díky tomu jsou půjčky od Volsoru přezdívány jako zápůjčky do výplaty. Výpočet úroků z půjčky je blesková a vyřídíte ji během několika málo minut.

Nahlížíte do registru dlužníků?

Do registru dlužníků se při schvalování žádosti nenahlíží. I to je také jeden z důvodů, proč je naše půjčka tak unikátní a vyjímečná.

Kdo zprostředkuje půjčku?

Společnost Volsor s.r.o., která je uvedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o plně transparentní společnost se sídlem v ČR, nejde tedy o žádnou neznáou firmu.

Bonusy rychlé zápůjčky bez bez nahlížení

  • Půjčky půjčka je vyřízena přes web, nemusíte nikam chodit
  • Diskrétní zápůjčka, o níž se vůbec nikdo rozhodně nedozví
  • Jenom ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu nezaplatíte ani 1Kč
  • Můžete si půjčít až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o zápůjčku tedy můžete požádat kdykoliv, i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač půjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, jenž díky dlouholetým zkušenostem svým klientům je schopná poskytnout to nejlepší. A právě četné zkušenosti na poli poskytování online půjček stojí za úspěchem společnosti Volsor. Díky tomu je schopný Volsor s.r.o. poskytnout klientům online půjčku doslova přímo šitou na míru, jež bude klientu doopravdy schválená. Bezhotovostní půjčky od nás jsou vždycky a za všech okolností nanejvýš průhledné. Díky tomu přesně víte, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - zápůjček jsou srozumitelné a zcela jasné. Jsou pokaždé uvedeny tak, aby jim rozuměl skutečně každý. Další naší výhodou je blesková rychlost vyřízení každé bezhotovostní půjčky, o jež si u nás klient požádá. Víme, že lidé, kteří žádají o půjčku, ji potřebují skutečně velmi rychle. A proto nic nezdržujeme a snažíme se žádost o zápůjčku vyřídit co nejdřív.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme skutečně všem

Půjčíme vždy každému

U nás má šanci doopravdy kdokoliv, půjčíme totiž starým lidem, studentům, tak i nezaměstnaným a matkám na mateřské.

Půjčka na ruku hned

Malá půjčka do 24 hodin

Půjčku od Volsoru zařídíte z pohodlí svého bytu pohodlně během 5 minut. Osobně nemusíte nikam docházet a nemusíte podepisovat žádné dokumenty.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U Volsoru je jisté, že bude Vaše žádost opravdu schválená. Spolupracujeme s desítkami firem a proto vždycky zvolíme nejlepší rychlou půjčku Vám.