Žádost o bezhotovostní půjčku

Vyplňte formulář a peníze jsou Vaše

Odeslání a vyplnění formuláře s žádostí o půjčku je rychlé, formulář vyplní každý, je to jednoduché. Tento systém žádostí je unikátní - půjčku může získat skutečně každý. Sdružujeme všechny poskytovatele půjček, jenom díky tomu Vám můžeme poskytnout nejlepší a tím pádem pro Vás i nejlepší půjčku. Předem nezaplatíte ani korunu - díky tomu jsou tyto půjčky pojmenovávány jako SMS půjčka bez 1 Kč. Nikdo po Vás nebude chtít ani registrační poplatek.

 

Půjčky půjčka a bez nahlížení do registru

Vánoční půjčka

Pomáháme tisícovkám lidí měsíčně. Jak? Náš systém zkrátka shromažďuje velkou většinu poskytovatelů půjček na jednom místě. Díky tomu Vám stačí vyplnit jednu žádost o půjčku a posléze si vybrat z bohaté nabídky desítek poskytovatelů SMS online zápůjček. Nemusíte nikam osobně chodit, nemusíte nic vypisovat, nikam nemusíte telefonovat, nic nemusíte platit předem. Zkrátka - systém je maximálně jednoduchý a pohodlný. Šanci k získání půjčky má skutečně úplně každý. Úplně vždy Vám bude nabídnuta nejvhodnější varianta, jež Vám bude maximálně vyhovovat. SMS půjčka do 15 minut je pokroková a expresní online půjčka. Jedná se o tzv. mikro zápůjčku. Proč mikro? Jde totiž o půjčku, jež je ideální hlavně na pokrytí nečekaných finančních výdajů. Tedy pro ty, jež s oblibou využívají slevových akcí a nebo pro ty, jenž zkrátka nevyšli s platem.

Detaily online půjček

Jak si podat žádost o zápůjčku?

Velmi jednoduše, vyplňte žádost, zabere Vám to chvilku. Pak chvilku vydržte, než Vám systém zvolí nabídku online půjček vhodných pro Vás. A posléze se už jen řiďte body popsanými ve formuláři a vyčkejte na schválení žádosti.

Odeslání půjčky k Vám

Někteří klienti se ptají, jak rychle a za jak dlouho získají půjčku. Uvědomujeme, že žadatelé, jenž žádají o zápůjčku, chtějí finance co nejdříve. A to je důvod, proč nic neprotahujeme a peníze jsou odeslány na bankovní účet ihned po schválení. V závislosti na bance tedy můžete mít půjčku už několik málo minut po schválení na účtě. Online půjčka od společnosti Volsor je svižná.

Splacení půjčky

Zápůjčku splatíte také opět velmi jednoduše podle pokynů, jež dostanete. Splácet můžete zase převodem. Doba splatnosti je potom zvolena na třicet dnů. I proto jsou zápůjčky od Volsoru přezdívány jako zápůjčky do další výplaty. Vánoční půjčka je expresní a vyřídíte ji během několika minut.

Nahlížíte do registru dlužníků?

Registr se nekontroluje. A právě to je i jeden z důvodů, proč je půjčka od Volsoru tak oblíbená.

Kdo je zprostředkovatelem půjček?

Společnost Volsor s.r.o., jež je zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o plně transparentní firmu se sídlem v ČR, tedy žádná zahraniční neznámá firma.

Bonusy bezhotovostní půjčky bez poplatku 1 Kč

  • Půjčka online do 10 min. je vyřízena přes internet, nikam nechodíte
  • Diskrétní půjčka, o níž se Vaši sousedé určitě nedozví
  • Jen ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu nezaplatíte ani 1Kč
  • Při první půjčce si můžete půjčit 500 až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o zápůjčku můžete požádat kdykoliv, i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, jež díky dlouholetým zkušenostem svým klientům je schopna poskytnout to nejlepší. Právě četné zkušenosti na poli nabízení online zápůjček stojí za úspěchem firmy Volsor s.r.o.. Právě díky tomu je schopný Volsor s.r.o. poskytnout klientům online půjčku doslova šitou na míru, která bude danému klientu opravdu schválena. Půjčky od nás jsou pokaždé a za všech okolností nanejvýš průhledné. I díky tomu, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - půjček jsou srozumitelné a zcela jasné. Jsou vždy uváděny tak, aby jim rozuměl skutečně doslova každý. Další velká výhoda je rychlá rychlost zřízení každé online zápůjčky, o níž si u nás klient může požádat. Víme, že lidé, kteří žádají o online půjčku, ji potřebují skutečně velmi rychle. Proto nic neprotahujeme a snažíme se žádost o online půjčku schválit co nejdřív.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme vždy všem

Půjčujeme vždy každému

U nás má šanci doopravdy každý, půjčujeme totiž důchodcům, studentům, ale i nezaměstnaným a maminkám na mateřské.

Pujcky ihned

Půjčka na ruku hned

Online půjčku od firmy Volsor zařídíte z pohodlí svého domova bezproblémově do 5 minut. Sami osobně nemusíte vůbec nikam chodit a nebudete nikde nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U Volsoru je jistota, že bude Vaše žádost opravdu schválená. Spolupracujeme s desítkami firem a tak vždycky zvolíme nejvhodnější půjčku Vám.