Žádost o rychlou půjčku

Vyplnění formuláře Vám zabere jen chvíli

Vyplnění a odeslání formuláře je velmi jednoduché, žádost vyplní každý, je to jednoduché. Tento systém žádostí půjček je unikátní a pokrokový - půjčku může získat skutečně každý. Sdružujeme všechny české poskytovatele půjček, právě díky tomu Vám můžeme nabídnout nejvyhodnější a pro Vás tím pádem i nejlepší půjčku. Dopředu nezaplatíte ani 1 Kč - díky tomu jsou půjčky od nás nazývány jako SMS půjčky bez 1 Kč. Nikdo po Vás nebude chtít ani registrační poplatek.

 

Půjčka na ruku hned a bez nahlížení

Půjčky pro dlužníky

Pomáháme desítkám tisíc lidí každý měsíc. Ptáte se jak? Systém poskytování půjček jednoduše shromažďuje téměř většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Právě díky tomu Vám stačí vyplnit jednu žádost o půjčku a následně vybrat z velké nabídky stovek poskytovatelů rychlých půjček. Nemusíte nikam sami chodit, nemusíte nic vypisovat, nikam nemusíte volat, nic nemusíte platit dopředu. Zkrátka - náš půjčkový systém je maximálně jednoduchý a pohodlný. Šanci získat půjčku má opravdu úplně každý. Bude Vám vždy nabídnuta nejlepší varianta, která Vám bude na 100% vyhovovat. Pujcky ihned je pokroková a blesková nebankovní půjčka. Jedná se o tzv. malou zápůjčku. Proč mikro půjčku? Jde totiž o půjčku, jež se hodí především na uhrazení nečekaných výdajů. Tedy pro ty, jež s oblibou využívají slevových akcí a nebo pro lidi, jenž prostě nevyšli s platem.

Detaily online půjčky

Jak zažádat o půjčku?

Velmi jednoduše, vyplňte online žádost, zabere Vám to jen pár vteřin. Následně chvíli počkejte, než Vám půjčkový systém vygeneruje nabídku zápůjček vhodných pro Vás. A posléze se už jen řiďte body uvedenými v žádosti a počkejte na schválení půjčky.

Odeslání peněz k vám

Klienti se často ptají, jak rychle a za kolik dní získají půjčku. Dobře si uvědomujeme, že klienti, kteří žádají o půjčku, potřebují půjčku co nejrychleji. A proto nic nezdržujeme a peníze jsou Vám odeslány na bankovní účet ihned po schválení. Podle druhu banky tak můžete mít peníze už několik málo minut po schválení půjčky na bankovním účtě. Půjčka od Volsoru je blesková.

Splacení půjčky

Zápůjčku uhradíte také opět velmi jednoduše dle pokynů, jež obdržíte. Uhradit můžete opět bankovním převodem. Doba splatnosti je potom nastavena na 30 dnů. Také proto jsou online půjčky od Volsoru přezdívány jako půjčky do výplaty. Půjčky pro dlužníky je expresní a vyřídíte ji během několika minut.

Nahlíží se do registru dlužníků?

Registr se nekontroluje. To je také důvod, proč jsou naše půjčky tak unikátní.

Kdo je zprostředkovatelem půjček?

Společnost Volsor s.r.o., jež je zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o plně transparentní podnik se sídlem v ČR, nejde tedy o žádnou zahraniční neznámou společnost.

Klady bezhotovostní půjčky bez bez ručení

  • SMS půjčka 1 000 Kč je vyřízena přes internet, nikam nechodíte
  • Diskrétní online půjčka, o které se nikdo rozhodně nedozví
  • Jen ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu nezaplatíte ani 1Kč
  • Při první půjčce je Vám k dispozici až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o půjčku můžete požádat kdykoliv, i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, jež díky dlouholetým zkušenostem svým klientům je schopná dát to nejlepší. A právě bohaté zkušenosti na poli nabízení online zápůjček stojí za úspěchem firmy Volsor. Právě díky tomu je schopen Volsor poskytnout klientům online půjčku doslova šitou na míru, jež bude danému klientu opravdu schválená. Rychlé půjčky od nás jsou vždycky a za všech okolností maximálně transparentní. A díky tomu, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - online půjček jsou průhledné a jasné. Jsou vždy uvedeny tak, aby je pochopil skutečně doslova každý. Další velká výhoda je blesková rychlost vyřízení každé SMS zápůjčky, o níž si u nás klient požádá. Víme, že klienti, jež žádají o půjčku, ji potřebují opravdu rychle. Proto vůbec nic neprotahujeme a snažíme se žádost o zápůjčku schválit ihned.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme opravdu všem

Půjčíme vždy každému

U nás má šanci skutečně každý, poskytneme půjčku totiž starým lidem, studentům, ale i nezaměstnaným a maminkám na mateřské.

Bankovní půjčky bez registru ihned

Bankovní půjčky bez registru ihned

Online půjčku od společnosti Volsor sjednáte z pohodlí svého bytu bezproblémově během 5 minut. Osobně nemusíte nikam chodit a nemusíte nikde nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U nás je jisté, že bude Vaše žádost skutečně schválená. Spolupracujeme s desítkami společností a tak vždycky vybereme nejvhodnější bezhotovostní půjčku Vám.