Zažádat o půjčku

Stačí vyplnit formulář a peníze jsou Vaše

Vyplnění a odeslání žádosti je velmi snadné, žádost vyplní každý, je to jednoduché. Náš půjčkový systém je pokrokový - šanci má opravdu každý. Sdružujeme téměř všechny české poskytovatele půjček, jenom díky tomu Vám můžeme poskytnout nejvyhodnější a tím pádem pro Vás i nejvýhodnější půjčku. Předem nezaplatíte ani korunu - proto jsou naše půjčky nazývány jako půjčka bez 1 Kč. Nikdo po Vás nebude chtít ani kontrolní platbu.

 

Rychlá SMS půjčka do 5000 Kč a bez nahlížení do registru

Půjčky od soukromníka

Pomáháme tisícům lidí měsíčně. Ptáte se jak? Půjčkový systém jednoduše shromažďuje velkou většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. A díky tomu stačí vyplnit jednu žádost o půjčku a následně si zvolit z velké nabídky desítek poskytovatelů bezhotovostních půjček. Nemusíte nikam osobně chodit, nemusíte nic podepisovat, nikam nemusíte telefonovat, nic nemusíte platit dopředu. Zkrátka - systém je maximálně jednoduchý a pohodlný. Šanci k získání online půjčky má skutečně každý. Bude Vám vždy nabídnuta nejideálnější varianta, která Vám bude na sto procent vyhovovat. Pujcky ihned je pokroková a blesková online půjčka. Jedná se o takzvanou mikro zápůjčku. Proč malou půjčku? Jedná se totiž o zápůjčku, jež se hodí hlavně pro pokrytí nenadálých výdajů. Tedy pro ty, kteří s oblibou využívají akčních nabídek a nebo pro ty, jenž prostě nevyšli s platem.

Detaily online půjčky

Jak požádat o půjčku?

Velmi jednoduše, vyplňte žádost, zabere Vám to pár sekund. Potom chviličku vyčkejte, než Vám systém vygeneruje nabídku bleskových půjček vhodných pro Vás. A posléze se už jen řiďte kroky popsanými v žádosti a počkejte na schválení zápůjčky.

Obdržení peněz

Někteří klienti se táží, jak rychle a za kolik dní dostanou půjčku. Uvědomujeme, že žadatelé, jež žádají o zápůjčku, chtějí peníze co nejrychleji. A proto nic neprotahujeme a peníze jsou Vám poslány na bankovní účet bezprostředně po schválení. Podle druhu banky tak můžete mít peníze už několik minut po schválení půjčky na bankovním účtu. Online půjčka od nás je rychlá.

Splacení půjčky

Zápůjčku uhradíte také opět velmi jednoduše dle pokynů, které obdržíte. Splácet můžete zase převodem. Nejdelší doba splatnosti je pak nastavena na třicet dní. I proto jsou zápůjčky od Volsoru přezdívány jako půjčky do výplaty. Půjčky od soukromníka je expresní a zřídíte ji během několika málo minut.

Nahlíží se do registru dlužníků?

Do registru nenahlížíme. To je také jeden z důvodů, proč jsou půjčky od nás tak oblíbené.

Kdo je zprostředkovatelem půjček?

Firma Volsor s.r.o., která je zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o naprosto transparentní firmu se sídlem v ČR, nejde tedy o žádnou zahraniční neznámou společnost.

Výhody online zápůjčky bez bez ručení

  • 5000 půjčka je vyřízena přes internet, nikam nemusíte chodit
  • Diskrétní online půjčka, o které se nikdo rozhodně nedozví
  • Jen ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu nezaplatíte ani 1 Kč
  • Půjčit si můžete poprvé až 4500 Kč
  • Nonstop zápůjčka, o zápůjčku tedy můžete zažádat kdykoliv, i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, jenž díky dlouholetým zkušenostem svým klientům je schopna nabídnout to nejlepší. A právě četné zkušenosti na poli poskytování online zápůjček stojí za úspěchem společnosti Volsor s.r.o.. Právě díky tomu je schopen Volsor nabídnout klientům online půjčku doslova přímo šitou na míru, jež bude klientovi skutečně schválena. Rychlé půjčky od nás jsou pokaždé a za všech okolností nanejvýš průhledné. I díky tomu, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - půjček jsou srozumitelné a zcela jasné. Jsou pokaždé uváděny tak, aby jim rozuměl opravdu úplně každý. Co je pak naší další velkou výhodou je neuvěřitelná rychlost zřízení veškeré online půjčky, o jež si u nás klient může požádat. Víme, že klienti, jež žádají o zápůjčku, ji chtějí skutečně velmi rychle. A proto vůbec nic neprotahujeme a snažíme se žádost o online půjčku schválit co nejdříve.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme vždy každému

Půjčujeme skutečně každému

U nás má šanci opravdu úplně každý, poskytneme půjčku totiž důchodcům, studentům, tak i nezaměstnaným a matkám na mateřské dovolené.

Krátkodobé půjčky do 3000 Kč

Půjčky 2000 bez registru

Online zápůjčku od společnosti Volsor objednáte z pohodlí svého bytu rychle za 10 minut. Sami nemusíte nikam chodit a není potřeba nikam chodit nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U nás je jistota, že bude Vaše žádost skutečně schválená. Spolupracujeme se stovkami společností a proto vždycky zvolíme nejlepší rychlou půjčku právě pro Vás.