Žádost o půjčku

Vyplnění formuláře Vám zabere jen chvíli

Vyplnění formuláře je snadné, žádost vyplní každý, je to jednoduché. Náš půjčkový systém je unikátní a pokrokový - šanci na získání půjčky má úplně každý. Sdružujeme téměř všechny poskytovatele půjček, jenom díky tomu můžeme poskytnout nejvyhodnější a tím pádem pro Vás i nejlepší půjčku. U nás neplatíte dopředu ani korunu - proto jsou půjčky od nás přezdívány jako SMS půjčky bez koruny. Nebudeme po Vás vyžadovat ani registrační poplatek.

 

Nebankovní půjčky hned a bez registru

Půjčky ihned na bankovním účtu

Pomáháme desítkám tisíc lidí měsíčně. Jak? Náš systém jednoduše sdružuje téměř většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Právě díky tomu Vám stačí vyplnit jednu žádost a potom vybrat z velké nabídky desítek poskytovatelů nebankovních zápůjček. Nikam nemusíte sami chodit, nemusíte nic podepisovat, nikam nemusíte telefonovat, nemusíte nic platit předem. Prostě - náš systém je maximálně pohodlný a jednoduchý. Šanci má vážně každý. Pokaždé Vám bude nabídnuta ideální varianta, která Vám bude maximálně vyhovovat. Půjčky bez doložení příjmu je pokroková a expresní nebankovní půjčka. Jedná se o takzvanou mikro zápůjčku. Proč malou půjčku? Jde totiž o zápůjčku, jenž se hodí především na pokrytí nenadálých výdajů. Tedy pro lidi, kteří s oblibou využívají slevových akcí a nebo pro lidi, kteří zkrátka nevyšli s výplatou.

Detaily půjček

Jak zažádat o zápůjčku?

Velmi jednoduše, vyplňte online žádost, zabere Vám to jen pár sekund. Pak chvíli vyčkejte, než Vám systém půjček navolí nabídku SMS půjček vhodných pro Vás. A následně se už jen řiďte kroky napsanými v žádosti a vyčkejte na schválení žádosti.

Obdržení peněz

Klienti se často ptají, jak rychle a za jaký čas získají peníze. Velmi dobře si uvědomujeme, že žadatelé, jenž žádají o zápůjčku, potřebují půjčku co nejrychleji. A to je důvod, proč nic neprotahujeme a finance jsou zaslány na účet hned po schválení půjčky. Podle druhu banky tedy můžete mít peníze už pár minut po schválení na svém účtu. Zápůjčka od Volsoru je blesková.

Splacení půjčky

Půjčku uhradíte opět velmi jednoduše podle pokynů, jenž obdržíte. Uhradit můžete půjčku opět bankovním převodem. Nejdelší doba splatnosti je pak nastavena na třicet dní. I proto jsou online půjčky od Volsoru nazývány jako půjčky do další výplaty. Půjčky ihned na bankovním účtu je blesková a zřídíte ji během několika minut.

Prohlížíte registr?

Registr se nekontroluje. A to je také jeden z důvodů, proč je naše půjčka tak oblíbená.

Kdo zprostředkuje půjčku?

Společnost Volsor s.r.o., jenž je uvedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o transparentní firmu se sídlem v Česku, nejde tedy o žádnou zahraniční neznámou společnost.

Bonusy bezhotovostní půjčky bez poplatku 1 Kč

  • Půjčka online do 10 min. je vyřízena přes web, nemusíte nikam chodit
  • Diskrétní online půjčka, o níž se nikdo rozhodně nedozví
  • Pouze ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu neplatíte ani 1 Kč
  • Půjčit si můžete poprvé až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o zápůjčku můžete požádat kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Vyhledávač půjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, která díky dlouholetým zkušenostem svým klientům je schopna poskytnout to nejlepší. Právě bohaté zkušenosti na poli nabízení zápůjček stojí za úspěchem společnosti Volsor. Díky tomu je schopný Volsor nabídnout klientům zápůjčku doslova šitou na míru, která bude klientu doopravdy schválená. Naše zápůjčky jsou vždy a za všech okolností nanejvýš průhledné. Díky tomu přesně víte, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - půjček jsou srozumitelné a jasné. Jsou pokaždé uvedeny tak, aby jim rozuměl opravdu doslova každý. Další velká výhoda je rychlá rychlost vyřízení každé SMS zápůjčky, o níž si u nás klient může požádat. Víme, že lidé, jež žádají o zápůjčku, ji chtějí opravdu rychle. Proto nic neprotahujeme a snažíme se žádost o zápůjčku schválit ihned.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme vždy každému

Půjčujeme skutečně všem

U naší společnosti má šanci opravdu kdokoliv, půjčujeme totiž důchodcům, studentům, ale i nezaměstnaným a matkám na mateřské.

Půjčky bez doložení příjmu

Pujcky ihned

Online půjčku od společnosti Volsor vyžídíte ze svého domova bleskově během 5 minut. Sami nemusíte nikam docházet a nemusíte podepisovat žádné dokumenty.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naší firmě je jisté, že bude Vaše žádost opravdu schválena. Spolupracujeme s velkým množstvím firem a proto vždycky zvolíme nejvhodnější bezhotovostní půjčku právě pro Vás.