Žádost o půjčku

Vyplnění formuláře Vám zabere jen chvíli

Vyplnění a odeslání formuláře je velmi snadné, formulář zvládne vyplnit opravdu každý. Tento systém žádostí půjček je unikátní - půjčku může získat skutečně každý. Sdružujeme téměř všechny české poskytovatele online půjček, právě díky tomu Vám můžeme nabídnout nejvyhodnější a pro Vás tím pádem i nejvhodnější půjčku. Dopředu nezaplatíte ani 1 Kč - díky tomu jsou naše půjčky pojmenovávány jako SMS půjčka bez 1 Kč. Nikdo po Vás nebude chtít ani kontrolní platbu.

 

Půjčka na ruku hned a bez registru

Půjčky České spořitelny

Pomáháme tisícovkám lidí každý měsíc. Jak? Systém půjček jednoduše sdružuje valnou většinu poskytovatelů půjček na jednom místě. Díky tomu stačí vyplnit jeden formulář s žádostí a pak vybrat z bohaté nabídky desítek poskytovatelů nebankovních půjček. Nemusíte nikam sami osobně chodit, nemusíte nic vypisovat, nikam nemusíte telefonovat, nemusíte nic předem platit. Zkrátka a prostě - systém je maximálně jednoduchý a pohodlný. Šanci má doopravdy úplně každý. Úplně vždy Vám bude nabídnuta nejvhodnější varianta, která Vám bude na 100% vyhovovat. Půjčky bez poplatku a registru ihned je moderní a blesková online půjčka. Jedná se o takzvanou malou zápůjčku. Proč mikro půjčku? Jde totiž o půjčku, jenž je vhodná hlavně pro uhrazení nenadálých finančních výdajů. Tedy pro ty, jež rádi využívají slev a nebo pro ty, jenž prostě nevyšli s výplatou.

Detaily půjček

Jak požádat o půjčku?

Snadno, vyplňte online žádost, zabere Vám to jen pár sekund. Pak chviličku počkejte, než Vám systém půjček vybere nabídku online půjček vhodných pro Vás. A posléze se už jen řiďte kroky uvedenými v žádosti a vyčkejte na schválení žádosti.

Odeslání půjčky k Vám

Někteří klienti se táží, jak rychle a za kolik dní dostanou finance. Uvědomujeme si moc dobře, že lidé, kteří žádají o zápůjčku, chtějí půjčku co nejdříve. To je důvod, proč nic neprotahujeme a finance jsou odeslány na bankovní účet bezprostředně po schválení půjčky. Podle druhu banky tak můžete mít peníze už pár minut po schválení na bankovním účtě. Půjčka od Volsoru je svižná.

Splacení půjčky

Zápůjčku uhradíte také opět velmi jednoduše podle pokynů, jež dostanete. Splácet můžete půjčku opět bankovním převodem. Nejdelší doba splatnosti půjčky je pak zvolena na třicet dnů. Také proto jsou půjčky od nás přezdívány jako zápůjčky do výplaty. Půjčky České spořitelny je expresní a zřídíte ji během několika málo minut.

Nahlíží se do registru dlužníků?

Do registru dlužníků se při schvalování žádosti nenahlíží. To je také jeden z důvodů, proč jsou naše půjčky tak oblíbené.

Kdo zprostředkuje půjčku?

Firma Volsor s.r.o., jenž je vedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o zcela transparentní společnost se sídlem v Česku, tedy žádná neprůhledná neznámá společnost.

Bonusy online půjčky bez bez nahlížení do registru

  • Online půjčka bez nahlížení do registru je vyřízena přes web, nemusíte nikam chodit
  • Diskrétní zápůjčka, o níž se nikdo rozhodně nedozví
  • Pouze ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem nezaplatíte ani 1 Kč
  • Můžete si půjčít až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o zápůjčku tedy můžete zažádat kdykoliv, i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, která díky dlouholetým zkušenostem svým klientům je schopna poskytnout to nejlepší. Právě bohaté zkušenosti na poli nabízení půjček stojí za úspěchem společnosti Volsor. Právě díky tomu je schopný Volsor s.r.o. poskytnout klientům půjčku přímo šitou na míru, jenž bude klientovi opravdu schválená. Rychlé půjčky od nás jsou vždycky a za všech okolností maximálně průhledné. Díky tomu přesně víte, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - zápůjček jsou srozumitelné a jasné. Jsou vždy uvedeny tak, aby je pochopil skutečně každý. Další výhoda je blesková rychlost vyřízení každé online zápůjčky, o kterou si u nás klient může požádat. Víme, že klienti, jež žádají o online půjčku, ji chtějí skutečně rychle. Proto nic nezdržujeme a snažíme se žádost o zápůjčku vyřídit co nejdřív.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme opravdu každému

Půjčíme skutečně všem

U nás má šanci opravdu každý, poskytneme půjčku totiž důchodcům, studentům, nezaměstnaným a matkám na mateřské.

Malá půjčka do 24 hodin

Nebankovní rychlá půjčka

Online půjčku od Volsoru vyžídíte ze svého domu rychle do 5 minut. Osobně nemusíte nikam docházet a nebudete nikde nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naši společnosti máte jistotu, že bude Vaše žádost skutečně schválena. Spolupracujeme se stovkami firem a proto vždy vybereme nejvhodnější půjčku právě Vám.