Zažádat o půjčku

Vyplňte formulář a vyčkejte na schválení půjčky

Odeslání a vyplnění žádosti je jednoduché, formulář vyplní každý, je to jednoduché. Náš systém je pokrokový - šanci má úplně každý. Sdružujeme všechny poskytovatele půjček, jenom díky tomu Vám můžeme poskytnout nejlepší a tím pádem pro Vás i nejlepší půjčku. Předem nezaplatíte ani 1 Kč - i proto jsou půjčky od nás pojmenovávány jako SMS půjčky bez koruny. Nikdo po Vás nebude chtít ani registrační poplatek.

 

SMS půjčka do 15 minut a bez nahlížení do registru

Půjčky Česká pošta

Pomáháme desítkám tisíc lidí každý měsíc. Jak? Náš systém pro poskytování půjček jednoduše shromažďuje téměř většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Díky tomu Vám stačí vyplnit jeden jednoduchý formulář a pak vybrat z nabídky desítek poskytovatelů on-line půjček. Nikam nemusíte sami chodit, nemusíte nic vypisovat, nemusíte nikam volat, nemusíte nic platit předem. Jednoduše - systém půjček je maximálně pohodlný a jednoduchý. Šanci k získání půjčky má opravdu úplně každý. Bude Vám vždy nabídnuta nejvhodnější varianta, jež Vám bude na 100% vyhovovat. Nebankovní půjčky hned je moderní a blesková online zápůjčka. Jde o takzvanou malou zápůjčku. Proč mikro zápůjčku? Jde totiž o půjčku, jenž se hodí hlavně na uhrazení nečekaných výdajů. Tedy pro lidi, jež rádi využívají akčních slev a nebo pro lidi, kteří prostě nevyšli s platem.

Detaily SMS půjček

Jak si podat žádost o půjčku?

Snadno, vyplňte formulář, zabere Vám to jen pár vteřin. Potom chvíli vydržte, než Vám systém vypočítá a navrhne nabídku SMS půjček vhodných právě pro Vás. A posléze se už jenom řiďte kroky uvedenými ve formuláři a počkejte na schválení půjčky.

Obdržení peněz

Mnozí klienti se dotazují, jak rychle a za kolik dní dostanou finance. Chápeme, že klienti, jež žádají o půjčku, potřebují finance co nejdříve. To je důvod, proč nic neprotahujeme a finance jsou Vám poslány na účet bezprostředně po schválení. Podle banky tedy můžete mít peníze už několik málo minut po schválení na bankovním účtě. Půjčka od společnosti Volsor je blesková.

Splacení půjčky

Zápůjčku splatíte také opět velmi jednoduše podle pokynů, jež obdržíte. Splácet můžete zase převodem. Nejdelší doba splatnosti půjčky je potom zvolena na 30 dní. Proto jsou zápůjčky od Volsoru nazývány jako půjčky do další výplaty. Půjčky Česká pošta je blesková a vyřídíte ji během několika minut.

Prohlížíte registr?

Registr se nekontroluje. To je také jeden z důvodů, proč jsou půjčky od nás tak oblíbené.

Kdo zprostředkuje půjčku?

Společnost Volsor s.r.o., která je vedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o naprosto transparentní firmu se sídlem v ČR, tedy žádná neprůhledná neznámá společnost.

Výhody bleskové zápůjčky bez bez nahlížení

  • Půjčky půjčka je vyřízena online, nikam nechodíte
  • Diskrétní online půjčka, o níž se Vaši sousedé rozhodně nedozví
  • Pouze ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem neplatíte ani 1 Kč
  • Při první půjčce je Vám k dispozici až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o zápůjčku tedy můžete zažádat úplně kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, jenž díky dlouholetým zkušenostem svým klientům umí nabídnout to nejlepší. A právě bohaté zkušenosti na poli nabízení online zápůjček stojí za úspěchem společnosti Volsor. Právě díky tomu je schopen Volsor s.r.o. nabídnout klientům zápůjčku doslova šitou na míru, jenž bude danému klientovi opravdu schválena. Bezhotovostní půjčky od nás jsou vždy a za všech okolností nanejvýš transparentní. I díky tomu, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - online půjček jsou srozumitelné a jasné. Jsou vždy uváděny tak, aby je pochopil skutečně každý. Další výhoda je blesková rychlost zřízení každé online zápůjčky, o kterou si u nás klient požádá. Víme, že klienti, jež žádají o zápůjčku, ji potřebují opravdu velmi rychle. A proto nic neprotahujeme a snažíme se žádost o online půjčku schválit co nejdřív.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme vždy všem

Půjčujeme vždy všem

U nás má šanci doopravdy úplně kdokoliv, dáme půjčku totiž starým lidem, studentům, ale i nezaměstnaným a maminkám na mateřské.

Půjčka ihned 4000 Kč

Půjčka bez poplatku předem

Online zápůjčku od Volsoru objednáte z pohodlí svého bytu pohodlně do 5 minut. Sami osobně nemusíte vůbec nikam docházet a nemusíte nikde nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naši společnosti je jistota, že bude Vaše žádost doopravdy schválená. Spolupracujeme se stovkami firem a tak vždy vybíráme nejlepší zápůjčku právě Vám.