Zažádat o půjčku

Vyplňte formulář a vyčkejte na schválení půjčky

Vyplnění formuláře je snadné, formulář vyplní každý, je to jednoduché. Tento systém je moderní - šanci má opravdu každý. Na jednom místě máme všechny poskytovatele půjček, jenom díky tomu můžeme nabídnout nejlepší a tím pádem pro Vás i nejvhodnější půjčku. Dopředu nezaplatíte ani 1 Kč - proto jsou půjčky od nás přezdívány jako SMS půjčky bez 1 Kč. Nikdo po Vás nebude chtít ani kontrolní platbu.

 

Malá půjčka do 24 hodin a bez nahlížení

Půjčka Tutovka

Pomáháme tisícovkám lidí každý měsíc. Jak? Náš systém pro poskytování půjček zkrátka sdružuje velkou většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Právě díky tomu stačí vyplnit jeden jednoduchý formulář a následně si vybrat z bohaté nabídky stovek poskytovatelů expresních zápůjček. Nemusíte nikam sami chodit, nemusíte nic podepisovat, nikam nemusíte volat, nic nemusíte platit předem. Zkrátka - náš systém je nanejvýš jednoduchý a pohodlný. Šanci k získání půjčky má skutečně každý. Bude Vám vždy nabídnuta nejvhodnější varianta, jež Vám bude vyhovovat. Půjčka bez poplatku předem je pokroková a rychlá online půjčka. Jedná se o tzv. mikro půjčku. Proč mikro zápůjčku? Jedná se totiž o zápůjčku, jenž je ideální hlavně na uhrazení nečekaných výdajů. Tedy pro lidi, jež s oblibou využívají slevových akcí a nebo pro lidi, kteří prostě nevyšli s výplatou.

Detaily půjček

Jak si podat žádost o půjčku?

Snadno, vyplňte online formulář, zabere Vám to jen chvilku. Pak chvilku vydržte, než Vám systém půjček navolí nabídku půjček vhodných pro Vás. A posléze se už jen řiďte body uvedenými ve formuláři a počkejte na schválení půjčky.

Zaslání peněz

Klienti se často táží, jak rychle a za kolik dní dostanou finance. Uvědomujeme, že lidé, jež žádají o zápůjčku, potřebují finance co nejdříve. A proto nic neprotahujeme a finance jsou zaslány na účet okamžitě po schválení půjčky. V závislosti na bance tedy můžete mít finance už pár minut po schválení půjčky na svém účtu. Zápůjčka od naší společnosti je svižná.

Splacení půjčky

Zápůjčku splatíte opět velmi jednoduše podle údajů, které obdržíte. Splácet můžete zase bankovním převodem. Nejdelší doba splatnosti je pak nastavena na 30 dnů. I proto jsou online půjčky od Volsoru nazývány jako zápůjčky do další výplaty. Půjčka Tutovka je expresní a zřídíte ji během pár minut.

Nahlíží se do registru?

Registr se nekontroluje. To je také jeden z důvodů, proč jsou půjčky od nás tak oblíbené.

Kdo zprostředkuje půjčku?

Společnost Volsor s.r.o., jež je uvedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o plně transparentní podnik se sídlem v ČR, tedy žádná zahraniční neznámá firma.

Bonusy rychlé půjčky bez poplatku 1 Kč

  • Půjčka 2000 Kč je vyřízena online přes internet, nikam nemusíte chodit
  • Diskrétní půjčka, o níž se vůbec nikdo určitě nedozví
  • Jen ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu neplatíte ani 1Kč
  • Při první půjčce si můžete půjčit 500 až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o zápůjčku tedy můžete zažádat i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Vyhledávač zápůjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, jenž díky mnohaletým zkušenostem svým klientům umí dát to nejlepší. Právě četné zkušenosti na poli nabízení online půjček stojí za úspěchem firmy Volsor s.r.o.. Díky tomu je schopen Volsor s.r.o. poskytnout klientům půjčku doslova šitou na míru, jenž bude danému klientu doopravdy schválena. Bezhotovostní půjčky od nás jsou pokaždé a za všech okolností nanejvýš průhledné. I díky tomu, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - zápůjček jsou průhledné a jasné. Jsou pokaždé uvedeny tak, aby jim rozuměl opravdu doslova každý. Další naší výhodou je neuvěřitelná rychlost zřízení veškeré SMS zápůjčky, o níž si u nás klient požádá. Víme, že lidé, kteří žádají o půjčku, ji potřebují opravdu rychle. A proto nic neprotahujeme a snažíme se žádost o online půjčku schválit co nejdříve.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme vždy všem

Půjčíme skutečně každému

U naší společnosti má šanci doopravdy kdokoliv, dáme půjčku totiž starším lidem, studentům, ale i nezaměstnaným a maminkám na mateřské.

Malá půjčka 2000 Kč ihned

Nebankovní půjčky hned

Půjčku od Volsoru zařídíte z pohodlí svého bytu bezproblémově během 10 minut. Sami osobně nemusíte nikam chodit a nemusíte nikde nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U Volsoru je jistota, že bude Vaše žádost doopravdy schválena. Spolupracujeme s velkým množstvím společností a proto vždy vybereme nejlepší rychlou půjčku právě Vám.