Zažádat o půjčku

Vyplnění formuláře Vám zabere jen chvíli

Odeslání a vyplnění žádosti je snadné, žádost vyplní každý, je to jednoduché. Náš systém půjček je unikátní - šanci má opravdu každý. Sdružujeme všechny české poskytovatele online půjček, právě díky tomu můžeme nabídnout nejvyhodnější a tím pádem pro Vás i nejlepší půjčku. Dopředu nezaplatíte ani korunu - proto jsou půjčky od nás nazývány jako půjčka bez koruny. Nikdo po Vás nebude chtít ani registrační poplatek.

 

Půjčka ihned 4000 Kč a bez nahlížení

Půjčka pro důchodce

Pomáháme desítkám tisíc lidí měsíčně. Ptáte se jak? Náš systém zkrátka sdružuje téměř většinu poskytovatelů půjček na jednom místě. A díky tomu stačí vyplnit jednu žádost a posléze si vybrat z velké nabídky desítek poskytovatelů SMS online půjček. Nemusíte nikam sami osobně chodit, nemusíte nic podepisovat, nikam nemusíte volat, nic nemusíte platit předem. Zkrátka a jednoduše - náš systém je nanejvýš pohodlný a jednoduchý. Šanci má skutečně úplně každý. Vždycky Vám bude nabídnuta ideální varianta, jež Vám bude na 100% vyhovovat. Malá půjčka 2000 Kč ihned je pokroková a rychlá online zápůjčka. Jedná se o tzv. malou půjčku. Proč mikro zápůjčku? Jedná se totiž o půjčku, která je ideální především na pokrytí nenadálých finančních výdajů. Tedy pro ty, kteří rádi využívají slev a nebo pro ty, jenž prostě nevyšli s platem.

Detaily SMS půjčky

Jak si podat žádost o zápůjčku?

Snadno, vyplňte online žádost, zabere Vám to pár sekund. Pak chvilinku počkejte, než Vám systém půjček navrhne nabídku online půjček vhodných pro Vás. A následně se už jenom řiďte kroky napsanými v žádosti a počkejte na schválení žádosti.

Obdržení peněz

Klienti se často táží, jak rychle a za kolik dní dostanou finance. Uvědomujeme si moc dobře, že lidé, kteří žádají o zápůjčku, chtějí půjčku co nejrychleji. A proto nic neprotahujeme a peníze jsou Vám zaslány na bankovní účet okamžitě po schválení. Podle druhu banky tedy můžete mít peníze už několik málo minut po schválení na svém účtu. Zápůjčka od Volsoru je blesková.

Splacení půjčky

Půjčku splatíte opět snadno podle údajů, které obdržíte. Uhradit můžete opět převodem. Nejdelší doba splatnosti je pak zvolena na třicet dnů. Právě proto jsou zápůjčky od Volsoru nazývány jako zápůjčky do další výplaty. Půjčka pro důchodce je expresní a zřídíte ji během několika málo minut.

Nahlíží se do registru?

Do registru nenahlížíme. I to je důvod, proč jsou naše půjčky tak unikátní.

Kdo zprostředkovává půjčky?

Firma Volsor s.r.o., která je zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o plně transparentní společnost se sídlem v ČR, tedy žádná neprůhledná neznámá společnost.

Klady nebankovní zápůjčky bez bez nahlížení do registru

  • Půjčka online do 10 min. je vyřízena po internetu, nemusíte nikam chodit
  • Diskrétní zápůjčka, o níž se vůbec nikdo určitě nedozví
  • Jenom ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu neplatíte ani korunu
  • Můžete si půjčít až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o půjčku tedy můžete požádat kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, jež díky mnohaletým zkušenostem svým klientům umí poskytnout to nejlepší. Právě četné zkušenosti na poli poskytování půjček stojí za úspěchem firmy Volsor. Díky tomu je schopen Volsor s.r.o. nabídnout klientům půjčku doslova šitou na míru, jenž bude danému klientu opravdu schválena. Naše bezhotovostní půjčky jsou vždy a za všech okolností maximálně průhledné. I díky tomu, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - online půjček jsou průhledné a zcela jasné. Jsou pokaždé uváděny tak, aby je pochopil skutečně úplně každý. Další naší výhodou je rychlá rychlost zřízení veškeré online půjčky, o jež si u nás klient požádá. Víme, že lidé, jež žádají o zápůjčku, ji chtějí opravdu rychle. A proto nic neprotahujeme a snažíme se žádost o online půjčku vyřídit ihned.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme opravdu všem

Půjčíme skutečně všem

U nás má šanci doopravdy kdokoliv, dáme půjčku totiž starším lidem, studentům, tak i nezaměstnaným a maminkám na mateřské dovolené.

Malá půjčka 2000 Kč ihned

Půjčka ihned 4000 Kč

Online půjčku od Volsoru zařídíte z pohodlí svého domu rychle do 5 minut. Osobně nemusíte nikam chodit a nemusíte podepisovat žádné dokumenty.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U Volsoru je jistota, že bude Vaše žádost skutečně schválená. Spolupracujeme s desítkami společností a tak vždycky zvolíme nejvhodnější online půjčku právě Vám.