Žádost o půjčku

Stačí vyplnit formulář a peníze jsou Vaše

Odeslání a vyplnění žádosti je jednoduché, formulář vyplní každý, je to jednoduché. Náš systém je pokrokový - šanci má opravdu úplně každý. Sdružujeme všechny české poskytovatele online půjček, díky tomu Vám můžeme nabídnout nejlepší a pro Vás tím pádem i nejvhodnější půjčku. U nás neplatíte dopředu ani korunu - díky tomu jsou tyto půjčky pojmenovávány jako SMS půjčky bez koruny. Nikdo po Vás nebude chtít ani registrační poplatek.

 

Půjčka 4000 Kč a bez nahlížení

Půjčka na mateřské

Pomáháme tisícům lidí měsíčně. Ptáte se jak? Náš systém zkrátka sdružuje valnou většinu poskytovatelů půjček na jednom místě. Díky tomu Vám stačí vyplnit jeden jednoduchý formulář a pak vybrat z nabídky mnoha poskytovatelů bezhotovostních zápůjček. Nikam nemusíte sami osobně chodit, nic nemusíte podepisovat, nemusíte nikam telefonovat, nemusíte nic dopředu platit. Prostě - systém půjček je maximálně pohodlný a jednoduchý. Šanci má opravdu doslova každý. Vždycky Vám bude nabídnuta nejlepší varianta, která Vám bude na sto procent vyhovovat. Půjčka ihned 4000 Kč je pokroková a expresní nebankovní zápůjčka. Jde o takzvanou mikro půjčku. Proč mikro zápůjčku? Jedná se totiž o zápůjčku, jenž je ideální především pro pokrytí nečekaných finančních výdajů. Tedy pro lidi, kteří s oblibou využívají slev a nebo pro lidi, kteří zkrátka nevyšli s platem.

Detaily online půjčky

Jak zažádat o zápůjčku?

Velmi jednoduše, vyplňte online formulář, zabere Vám to jen pár sekund. Pak chvíli vyčkejte, než Vám půjčkový systém navolí nabídku půjček vhodných pro Vás. A pak se už jen řiďte body popsanými v žádosti a počkejte na schválení zápůjčky.

Zaslání peněz

Někteří klienti se táží, jak rychle a za jaký čas dostanou půjčku. Víme moc dobře, že lidé, kteří žádají o zápůjčku, chtějí půjčku co nejrychleji. To je důvod, proč nic nezdržujeme a finance jsou Vám odeslány na účet bezprostředně po schválení. Podle typu banky tedy můžete mít půjčku už několik minut po schválení na svém účtu. Zápůjčka od Volsoru je blesková.

Splacení půjčky

Půjčku splatíte opět snadno podle pokynů, které obdržíte. Uhradit můžete opět bankovním převodem. Doba splatnosti půjčky je pak nastavena na 30 dnů. Proto jsou půjčky od naší společnosti nazývány jako půjčky do výplaty. Půjčka na mateřské je expresní a zřídíte ji během několika málo minut.

Prohlíží se registr?

Registr se nekontroluje. To je také důvod, proč je naše půjčka tak unikátní a vyjímečná.

Kdo zprostředkovává půjčky?

Firma Volsor s.r.o., jenž je zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o plně transparentní společnost se sídlem v ČR, nejde tedy o žádnou zahraniční neznámou společnost.

Výhody online půjčky bez poplatku 1 Kč

  • Půjčky 1000 do výplaty je vyřízena online přes internet, nikam nemusíte chodit
  • Diskrétní online půjčka, o níž se Vaši sousedé určitě nedozví
  • Jen ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu neplatíte ani korunu
  • Půjčit si můžete poprvé až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o zápůjčku můžete požádat kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, jež díky mnohaletým zkušenostem svým klientům umí dát to nejlepší. A právě četné zkušenosti na poli nabízení zápůjček stojí za úspěchem firmy Volsor. Právě díky tomu je schopen Volsor s.r.o. nabídnout klientům zápůjčku doslova šitou na míru, jenž bude klientu doopravdy schválená. Naše půjčky jsou vždy a za všech okolností maximálně transparentní. I díky tomu, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - zápůjček jsou průhledné a zcela jasné. Jsou vždy uváděny tak, aby je pochopil opravdu každý. Další velká výhoda je neuvěřitelná rychlost zřízení každé SMS půjčky, o níž si u nás klient může požádat. Víme, že klienti, kteří žádají o půjčku, ji chtějí opravdu velmi rychle. A proto nic nezdržujeme a snažíme se žádost o zápůjčku vyřídit co nejdříve.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme skutečně každému

Půjčíme skutečně všem

U naší společnosti má šanci opravdu úplně kdokoliv, dáme půjčku totiž důchodcům, studentům, ale i nezaměstnaným a maminkám na mateřské dovolené.

Půjčka bez poplatku předem

Nebankovní půjčky hned

Půjčku od společnosti Volsor zařídíte ze svého bytu bezproblémově za 5 minut. Osobně nemusíte nikam chodit a není potřeba nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naši společnosti je jistota, že bude Vaše žádost opravdu schválena. Spolupracujeme se stovkami firem a proto vždy zvolíme nejlepší zápůjčku právě pro Vás.