Zažádat o půjčku

Stačí vyplnit formulář a peníze jsou Vaše

Odeslání a vyplnění formuláře s žádostí o půjčku je velmi jednoduché, formulář opravdu zvládne vyplnit úplně každý. Náš systém žádostí půjček je unikátní - šanci na získání půjčky má úplně každý. Sdružujeme všechny české poskytovatele půjček, díky tomu můžeme nabídnout nejvyhodnější a tím pádem pro Vás i nejlepší půjčku. U nás neplatíte dopředu ani korunu - díky tomu jsou tyto půjčky nazývány jako SMS půjčky bez koruny. Nikdo po Vás nebude chtít ani registrační poplatek.

 

Půjčky bez poplatku a registru ihned a bez nahlížení do registru

Půjčka bez registru dlužníků

Pomáháme desítkám tisíc lidí měsíc co měsíc. Jak? Náš půjčkový systém jednoduše sdružuje valnou většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Právě díky tomu stačí vyplnit jeden formulář s žádostí a posléze si vybrat z bohaté nabídky mnoha poskytovatelů bezhotovostních zápůjček. Nemusíte nikam sami osobně chodit, nemusíte nic vypisovat, nemusíte nikam telefonovat, nic nemusíte předem platit. Jednoduše - půjčkový systém je nanejvýš jednoduchý a pohodlný. Šanci má opravdu doslova každý. Bude Vám vždy nabídnuta nejvhodnější varianta, jež Vám bude na 100% vyhovovat. Online půjčka bez poplatku 1Kč je moderní a blesková online půjčka. Jedná se o takzvanou mikro půjčku. Proč malou zápůjčku? Jedná se totiž o zápůjčku, která je ideální hlavně pro pokrytí nenadálých výdajů. Tedy pro ty, kteří s oblibou využívají slevových akcí a nebo pro lidi, kteří zkrátka nevyšli s platem.

Detaily online půjček

Jak si zažádat o půjčku?

Snadno, vyplňte online žádost, zabere Vám to pár vteřin. Potom chvíli vydržte, než Vám systém půjček zvolí nabídku online půjček vhodných právě pro Vás. A potom se už jenom řiďte kroky popsanými ve formuláři a vyčkejte na schválení zápůjčky.

Odeslání půjčky k Vám

Někteří klienti se táží, jak rychle a za jak dlouho získají půjčku. Víme moc dobře, že klienti, jež žádají o zápůjčku, potřebují peníze co nejdříve. Proto nic neprotahujeme a finance jsou poslány na bankovní účet okamžitě po schválení. V závislosti na bance tak můžete mít finance už několik minut po schválení na účtě. Půjčka od nás je svižná.

Splacení půjčky

Půjčku uhradíte také opět snadno dle pokynů, které obdržíte. Uhradit můžete půjčku zase bankovním převodem. Nejdelší doba splatnosti je potom zvolena na třicet dnů. I proto jsou zápůjčky od Volsoru přezdívány jako zápůjčky do výplaty. Půjčka bez registru dlužníků je rychlá a zřídíte ji během pár minut.

Prohlížíte registr?

Do registru dlužníků se při schvalování žádosti nenahlíží. A to je také jeden z důvodů, proč jsou naše půjčky tak unikátní.

Kdo zprostředkovává půjčky?

Společnost Volsor s.r.o., jež je vedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o zcela transparentní společnost se sídlem v ČR, tedy žádná zahraniční neznámá firma.

Výhody rychlé půjčky bez bez ručení

  • Půjčky půjčka je vyřízena online, nikam nemusíte chodit
  • Diskrétní půjčka, o níž se nikdo určitě nedozví
  • Jenom ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem nezaplatíte ani 1 Kč
  • Při první půjčce si můžete půjčit 500 až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o půjčku tedy můžete požádat kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, jenž díky dlouholetým zkušenostem svým klientům je schopna dát to nejlepší. Právě četné zkušenosti na poli nabízení online zápůjček stojí za úspěchem firmy Volsor s.r.o.. Díky tomu je schopen Volsor nabídnout klientům online půjčku doslova přímo šitou na míru, která bude danému klientu opravdu schválena. Naše online půjčky jsou vždy a za všech okolností nanejvýš transparentní. Díky tomu přesně víte, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - online půjček jsou srozumitelné a jasné. Jsou pokaždé uváděny tak, aby je pochopil opravdu každý. Co je pak naší další velkou výhodou je rychlá rychlost zřízení veškeré bezhotovostní zápůjčky, o níž si u nás klient může požádat. Víme, že klienti, kteří žádají o zápůjčku, ji potřebují skutečně rychle. A proto nic nezdržujeme a snažíme se žádost o půjčku schválit co nejdříve.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme skutečně všem

Půjčujeme skutečně všem

U nás má šanci doopravdy každý, půjčíme totiž důchodcům, studentům, nezaměstnaným a matkám na mateřské dovolené.

Půjčka 4000 Kč

Půjčka na ruku hned

Online zápůjčku od Volsoru vyžídíte ze svého bytu pohodlně do 7 minut. Sami nemusíte vůbec nikam chodit a nemusíte nikde nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naši společnosti je jisté, že bude Vaše žádost doopravdy schválená. Spolupracujeme s velkým množstvím společností a tak vždy vybíráme nejvhodnější online půjčku právě pro Vás.