Žádost o půjčku

Vyplňte formulář a vyčkejte na schválení půjčky

Vyplnění a odeslání formuláře s žádostí o půjčku je velmi snadné, formulář zvládne vyplnit každý. Náš systém půjček je unikátní a pokrokový - šanci má úplně každý. Sdružujeme všechny poskytovatele půjček, díky tomu Vám můžeme poskytnout nejvyhodnější a tím pádem pro Vás i nejvýhodnější půjčku. Dopředu nezaplatíte ani 1 Kč - i proto jsou naše půjčky přezdívány jako půjčka bez 1 Kč. Nebudete platit ani registrační poplatek.

 

Krátkodobé půjčky do 3000 Kč a bez nahlížení do registru

Osobní půjčka

Pomáháme tisícovkám lidí každý měsíc. Jak? Náš systém zkrátka shromažďuje valnou většinu poskytovatelů půjček na jednom místě. Právě díky tomu Vám stačí vyplnit jednu žádost o půjčku a posléze si zvolit z bohaté nabídky mnoha poskytovatelů rychlých půjček. Nemusíte nikam sami chodit, nic nemusíte vypisovat, nikam nemusíte telefonovat, nic nemusíte platit dopředu. Jednoduše a zkrátka - systém je maximálně pohodlný a jednoduchý. Šanci získat online půjčku má skutečně úplně každý. Pokaždé Vám bude nabídnuta ideální varianta, jež Vám bude na sto procent vyhovovat. SMS půjčka do 15 minut je pokroková a expresní online zápůjčka. Jde o tzv. mikro půjčku. Proč malou půjčku? Jde totiž o zápůjčku, jež je ideální především na uhrazení nečekaných výdajů. Tedy pro ty, jež s oblibou využívají akčních slev a nebo pro ty, jenž zkrátka nevyšli s výplatou.

Detaily SMS půjček

Jak zažádat o zápůjčku?

Snadno, vyplňte online žádost, zabere Vám to pár sekund. Posléze chvilinku počkejte, než Vám půjčkový systém vypočítá a navrhne nabídku zápůjček vhodných právě pro Vás. A potom se už jen řiďte kroky napsanými ve formuláři a počkejte na schválení půjčky.

Obdržení peněz

Mnozí klienti se dotazují, jak rychle a za jak dlouho obdrží finance. Moc dobře si uvědomujeme, že lidé, jenž žádají o zápůjčku, chtějí peníze co nejrychleji. Proto nic neprotahujeme a finance jsou poslány na bankovní účet ihned po schválení půjčky. Podle typu banky tedy můžete mít finance už několik málo minut po schválení na bankovním účtě. Půjčka od nás je svižná.

Splacení půjčky

Půjčku uhradíte opět velmi jednoduše dle údajů, jenž dostanete. Uhradit můžete zase převodem. Nejdelší doba splatnosti půjčky je pak zvolena na třicet dnů. I díky tomu jsou zápůjčky od Volsoru nazývány jako zápůjčky do další výplaty. Osobní půjčka je expresní a zřídíte ji během několika málo minut.

Kontrolujete registr dlužníků?

Do registru dlužníků nenahlížíme. A právě to je i jeden z důvodů, proč jsou naše půjčky tak unikátní.

Kdo zprostředkuje půjčku?

Firma Volsor s.r.o., která je uvedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o transparentní firmu se sídlem v ČR, tedy žádná zahraniční neznámá firma.

Bonusy bezhotovostní půjčky bez bez nahlížení

  • Půjčky půjčka je vyřízena online přes internet, nemusíte nikam chodit
  • Diskrétní zápůjčka, o které se vůbec nikdo rozhodně nedozví
  • Jenom ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem nezaplatíte ani 1 Kč
  • Při první půjčce je Vám k dispozici až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o půjčku můžete požádat kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, která díky dlouholetým zkušenostem svým klientům je schopná nabídnout to nejlepší. A právě četné zkušenosti na poli poskytování zápůjček stojí za úspěchem společnosti Volsor. Právě díky tomu je schopný Volsor s.r.o. poskytnout klientům online půjčku přímo šitou na míru, jenž bude klientovi doopravdy schválena. Půjčky od nás jsou vždycky a za všech okolností nanejvýš průhledné. A díky tomu, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - půjček jsou srozumitelné a jasné. Jsou pokaždé uvedeny tak, aby jim rozuměl skutečně každý. Další naší výhodou je rychlá rychlost vyřízení každé online zápůjčky, o níž si u nás klient může požádat. Víme, že klienti, jež žádají o zápůjčku, ji chtějí skutečně rychle. A proto nic neprotahujeme a snažíme se žádost o půjčku vyřídit co nejdřív.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme opravdu každému

Půjčujeme opravdu všem

U nás má šanci doopravdy kdokoliv, půjčujeme totiž jak důchodcům, studentům, nezaměstnaným a matkám na mateřské.

Půjčky půjčka

Pujcky ihned

Zápůjčku od firmy Volsor objednáte ze svého domova extra rychle do 7 minut. Sami nemusíte vůbec nikam chodit a není potřeba nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naší firmě je jisté, že bude Vaše žádost doopravdy schválena. Spolupracujeme s velkým množstvím firem a proto vždycky zvolíme nejvhodnější půjčku právě Vám.