Zažádat o půjčku

Vyplňte formulář a vyčkejte na schválení půjčky

Odeslání a vyplnění žádosti je velmi jednoduché, formulář zvládne vyplnit každý. Náš systém půjček je unikátní a pokrokový - šanci na získání půjčky má úplně každý. Na jednom místě máme téměř všechny české poskytovatele půjček, díky tomu můžeme nabídnout nejlepší a pro Vás tím pádem i nejlepší půjčku. Předem nezaplatíte ani 1 Kč - díky tomu jsou půjčky od nás nazývány jako půjčka bez koruny. Nikdo po Vás nebude chtít ani kontrolní platbu.

 

Půjčka na ruku hned a bez nahlížení

Korektní půjčka

Pomáháme desítkám tisíc lidí měsíčně. Ptáte se jak? Systém poskytování půjček jednoduše shromažďuje téměř většinu poskytovatelů půjček na jednom místě. A díky tomu Vám stačí vyplnit jeden formulář s žádostí a posléze si zvolit z nabídky mnoha poskytovatelů online SMS půjček. Nemusíte nikam sami osobně chodit, nemusíte nic podepisovat, nikam nemusíte volat, nemusíte nic platit předem. Zkrátka a prostě - náš systém je maximálně pohodlný a jednoduchý. Šanci má vážně každý. Pokaždé Vám bude nabídnuta nejvhodnější varianta, jež Vám bude maximálně vyhovovat. Nebankovní půjčky hned je moderní a expresní nebankovní zápůjčka. Jedná se o takzvanou malou zápůjčku. Proč malou? Jedná se totiž o zápůjčku, která je ideální hlavně na pokrytí nenadálých finančních výdajů. Tedy pro ty, jež s oblibou využívají slevových akcí a nebo pro lidi, jenž zkrátka nevyšli s platem.

Detaily půjčky

Jak požádat o zápůjčku?

Snadno, vyplňte online formulář, zabere Vám to jen chvilku. Posléze chvíli vyčkejte, než Vám systém navolí nabídku bezhotovostních půjček vhodných pro Vás. A posléze se už jen řiďte body napsanými v žádosti a vyčkejte na schválení zápůjčky.

Odeslání peněz

Klienti se často táží, jak rychle a za kolik dní dostanou půjčku. Velmi dobře víme, že klienti, jež žádají o půjčku, chtějí peníze co nejrychleji. Proto nic neprotahujeme a finance jsou Vám zaslány na účet hned po schválení půjčky. Podle druhu banky tak můžete mít peníze už pár minut po schválení na bankovním účtě. Zápůjčka od nás je rychlá.

Splacení půjčky

Půjčku splatíte také opět velmi jednoduše podle pokynů, jež dostanete. Uhradit můžete půjčku opět převodem. Nejdelší doba splatnosti půjčky je pak nastavena na třicet dnů. Proto jsou půjčky od nás přezdívány jako zápůjčky do další výplaty. Korektní půjčka je expresní a vyřídíte ji během několika minut.

Prohlíží se registr?

Do registru nenahlížíme. To je také důvod, proč je půjčka od Volsoru tak oblíbená.

Kdo zprostředkovává půjčky?

Firma Volsor s.r.o., která je uvedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o zcela transparentní podnik se sídlem v Česku, tedy žádná neprůhledná neznámá společnost.

Výhody bezhotovostní zápůjčky bez bez nahlížení do registru

  • Půjčky půjčka je vyřízena přes internet, nemusíte nikam chodit
  • Diskrétní online půjčka, o které se nikdo určitě nedozví
  • Jen ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu nezaplatíte ani 1 Kč
  • Při první půjčce si můžete půjčit 500 až 4500 Kč
  • Nonstop zápůjčka, o zápůjčku můžete požádat kdykoliv, i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Vyhledávač zápůjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, jež díky dlouholetým zkušenostem svým klientům umí dát to nejlepší. A právě bohaté zkušenosti na poli poskytování online půjček stojí za úspěchem společnosti Volsor s.r.o.. Právě díky tomu je schopný Volsor s.r.o. nabídnout klientům zápůjčku přímo šitou na míru, jež bude danému klientu skutečně schválená. Naše zápůjčky jsou pokaždé a za všech okolností maximálně transparentní. A díky tomu, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - půjček jsou průhledné a zcela jasné. Jsou pokaždé uváděny tak, aby je pochopil skutečně každý. Velká výhoda je rychlá rychlost zřízení veškeré SMS zápůjčky, o jež si u nás klient může požádat. Víme, že lidé, jež žádají o půjčku, ji potřebují opravdu rychle. A proto vůbec nic nezdržujeme a snažíme se žádost o zápůjčku schválit co nejdřív.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme skutečně každému

Půjčíme vždy všem

U nás má šanci opravdu každý, půjčíme totiž starším lidem, studentům, tak i nezaměstnaným a matkám na mateřské.

5000 půjčka

Půjčky bez doložení příjmu

Online zápůjčku od Volsoru objednáte z pohodlí svého bytu extra rychle do 7 minut. Osobně nemusíte nikam chodit a nebudete nikde nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U Volsoru je jistota, že bude Vaše žádost doopravdy schválena. Spolupracujeme s velkým množstvím firem a tak vždycky vybereme nejvhodnější půjčku právě Vám.