Zažádat o půjčku

Vyplnění formuláře zvládnete během chvilky a pak už jen vyčkete na schválení půjčky

Vyplnění formuláře je snadné, žádost zvládne vyplnit každý. Náš systém žádostí je pokrokový - šanci má úplně každý. Sdružujeme téměř všechny české poskytovatele půjček, jenom díky tomu Vám můžeme poskytnout nejlepší a pro Vás tím pádem i nejvýhodnější půjčku. U nás neplatíte dopředu ani korunu - i proto jsou naše půjčky pojmenovávány jako SMS půjčka bez 1 Kč. Nikdo po Vás nebude chtít ani registrační poplatek.

 

Půjčka bez poplatku předem a bez nahlížení

Internetové půjčky

Pomáháme tisícům lidí měsíc co měsíc. Ptáte se jak? Systém půjček jednoduše shromažďuje valnou většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. A díky tomu stačí vyplnit jednu žádost a potom si zvolit z bohaté nabídky desítek poskytovatelů online zápůjček. Nikam nemusíte sami osobně chodit, nemusíte nic vypisovat, nemusíte nikam volat, nemusíte nic dopředu platit. Zkrátka - systém půjček je nanejvýš jednoduchý a pohodlný. Šanci má vážně každý. Úplně vždy Vám bude nabídnuta nejlepší varianta, která Vám bude na sto procent vyhovovat. SMS půjčka do 15 minut je pokroková a blesková online zápůjčka. Jde o tzv. mikro zápůjčku. Proč malou? Jde totiž o půjčku, jež se hodí hlavně na uhrazení nenadálých výdajů. Tedy pro ty, kteří rádi využívají slevových akcí a nebo pro lidi, jenž zkrátka nevyšli s výplatou.

Detaily zápůjčky

Jak si zažádat o půjčku?

Velmi jednoduše, vyplňte online formulář, zabere Vám to jen chvilku. Posléze chvilinku vyčkejte, než Vám systém půjček vypočítá a navrhne nabídku půjček vhodných právě pro Vás. A následně se už jenom řiďte kroky popsanými ve formuláři a počkejte na schválení půjčky.

Odeslání peněz

Někteří klienti se táží, jak rychle a za jaký čas dostanou půjčku. Uvědomujeme, že klienti, kteří žádají o půjčku, chtějí finance co nejrychleji. A proto nic neprotahujeme a finance jsou Vám poslány na účet ihned po schválení. Podle typu banky tedy můžete mít půjčku už několik minut po schválení půjčky na bankovním účtu. Půjčka od společnosti Volsor je rychlá.

Splacení půjčky

Zápůjčku uhradíte také opět snadno dle údajů, které obdržíte. Splácet můžete půjčku zase převodem. Doba splatnosti je pak zvolena na třicet dnů. Proto jsou online půjčky od Volsoru přezdívány jako půjčky do další výplaty. Internetové půjčky je expresní a zřídíte ji během několika minut.

Kontrolujete registr dlužníků?

Registr při schválení nekontrolujeme. To je také jeden z důvodů, proč jsou půjčky od nás tak oblíbené.

Kdo zprostředkovává půjčky?

Firma Volsor s.r.o., která je vedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o naprosto transparentní podnik se sídlem v ČR, tedy žádná zahraniční neznámá firma.

Bonusy bezhotovostní půjčky bez bez nahlížení do registru

  • Půjčky půjčka je vyřízena online, nikam nechodíte
  • Diskrétní zápůjčka, o které se nikdo určitě nedozví
  • Jenom ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem neplatíte ani 1Kč
  • Při první půjčce si můžete půjčit 500 až 4500 Kč
  • Nonstop zápůjčka, o zápůjčku tedy můžete zažádat kdykoliv, i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, jež díky mnohaletým zkušenostem svým klientům je schopna poskytnout to nejlepší. Právě bohaté zkušenosti na poli nabízení online zápůjček stojí za úspěchem společnosti Volsor. Právě díky tomu je schopný Volsor s.r.o. poskytnout klientům zápůjčku doslova šitou na míru, jenž bude klientovi opravdu schválena. Bezhotovostní půjčky od nás jsou pokaždé a za všech okolností nanejvýš průhledné. A díky tomu, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - půjček jsou průhledné a zcela jasné. Jsou pokaždé uvedeny tak, aby je pochopil skutečně každý. Co je pak naší další velkou výhodou je blesková rychlost zřízení veškeré online zápůjčky, o jež si u nás klient může požádat. Víme, že lidé, kteří žádají o půjčku, ji chtějí opravdu velmi rychle. Proto vůbec nic neprotahujeme a snažíme se žádost o online půjčku schválit ihned.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme skutečně všem

Půjčíme vždy všem

U nás má šanci skutečně kdokoliv, poskytneme půjčku totiž jak důchodcům, studentům, ale i nezaměstnaným a matkám na mateřské.

Nebankovní rychlá půjčka

Půjčka na ruku hned

Online půjčku od Volsoru zařídíte z pohodlí svého bytu extra rychle během 7 minut. Osobně nemusíte nikam chodit a není potřeba nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naši společnosti je jistota, že bude Vaše žádost skutečně schválená. Spolupracujeme se stovkami společností a proto vždy vybereme nejvhodnější rychlou půjčku právě Vám.